Carrier Command 2 ve Regiments Demoları Steam Next Yayınında Gösterilecek

10.06.2021 14:58 Mehmet Tandoğan

 
 
MicroProse, Steam Next Fest etkinliği sırasında Carrier Command 2 ve Regiments oyunlarının demolarını yayınlayacağını duyurdu. Steam Next Fest, 16 Haziran'da başlayıp 22 Haziran'da sona erecek bir Indie oyun tanıtım etkinliğidir.
 
Carrier Command 2, sizi çok çeşitli birimler ile karşılıyor. Oyun devasa bir geminin komutasını size vererek gerçek zamanlı strateji deneyimine ulaşmanızı sağlıyor. Bu oyunda oyuncular, yapay zeka veya diğer oyunculara karşı yarışabiliyor ve mücadele edebiliyor.
 
Öte yandan, Regiments gerçek zamanlı bir taktik oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular, ekipleriyle beraber rakiplere karşı mücadele ediyor. Ayrıca rakip hatları aşabilir, topçu çağırabilir, geri çekilme tatkiğini uygulayabilir, ve karşı saldırı gibi çeşitli stratejileri yapabilirsiniz. 

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran