Castle in the Darkness II, PC İçin Duyuruldu

03.12.2019 00:05 Özgür Eroğlu

 
Oyun endüstrisinin tecrübeli isimleri Matt Kap ve Simon Parzer birlikte oyun geliştirme stüdyosu kurdular ve 2015 yılında Matt Kap'in geliştirdiği, keşif odaklı aksiyon rol yapma oyunu Castle in the Darkness'ın devam oyunu Castle in the Darkness II'yi duyurdular. Kurdukları stüdyonun adı LABS Works.
 
Oyun PC için duyuruldu ancak ileride diğer platformlar için de duyurulacak. Çıkış tarihi ise henüz belli değil. LABS Works her ayın ikinci günü, oyunu tanıtan yeni kısa fragmanlar paylaşacak. Bu bilgileri Twitter, Facebook, Instagram ve YouTube üzerinden takip edebilirsiniz.
 
Matt Kap oyun için, "Gerçekten limitlerimi bu oyun için zorluyorum. İlk oyunu 8 bit temalı olarak tek başıma geliştirmiştim ve çok basit ve hızlı olmuştu. Ama şimdi Simon ve birkaç bu olay üzerinde uzman insan tüm teknik olayları hallediyorlar. Ben de tüm dikkatimi oyunun müziklerine, tasarımına ve grafiklerine harcıyorum. Bu muhteşem bir duygu." dedi.
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayerUnknown'un Tanıttığı "Prologue" Bir Shooter Olmayacak 2 Dk önce Ghost of Tsushima'nın Açık Dünya Haritasında "Waypoint" Olmayacak 2 Saat önce My Hero One’s Justice 2 Karakter Fragmanı 2 Saat önce Gladiux Teaser Fragman 2 Saat önce P.T.'nin Bir Sırrı Daha Çözüldü 2 Saat önce