Castle in the Darkness II, PC İçin Duyuruldu

03.12.2019 00:05 Özgür Eroğlu

 
Oyun endüstrisinin tecrübeli isimleri Matt Kap ve Simon Parzer birlikte oyun geliştirme stüdyosu kurdular ve 2015 yılında Matt Kap'in geliştirdiği, keşif odaklı aksiyon rol yapma oyunu Castle in the Darkness'ın devam oyunu Castle in the Darkness II'yi duyurdular. Kurdukları stüdyonun adı LABS Works.
 
Oyun PC için duyuruldu ancak ileride diğer platformlar için de duyurulacak. Çıkış tarihi ise henüz belli değil. LABS Works her ayın ikinci günü, oyunu tanıtan yeni kısa fragmanlar paylaşacak. Bu bilgileri Twitter, Facebook, Instagram ve YouTube üzerinden takip edebilirsiniz.
 
Matt Kap oyun için, "Gerçekten limitlerimi bu oyun için zorluyorum. İlk oyunu 8 bit temalı olarak tek başıma geliştirmiştim ve çok basit ve hızlı olmuştu. Ama şimdi Simon ve birkaç bu olay üzerinde uzman insan tüm teknik olayları hallediyorlar. Ben de tüm dikkatimi oyunun müziklerine, tasarımına ve grafiklerine harcıyorum. Bu muhteşem bir duygu." dedi.
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Detroit: Become Human Satışları 5 Milyonu Aştı 17 Dk önce Riot Games 1 Hafta Tatile Çıkıyor 1 Saat önce Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone 1.24 Güncellemesi Yayınlandı 1 Saat önce BlizzCon Etkinliği Gelecek Yılın Başlarında Dijital Olarak Düzenlenecek 6 Saat önce Activision Yeni Call of Duty Oyununu Treyarch ve Raven'ın Geliştirdiğini Doğruladı 7 Saat önce