Celeste 25 Ocak'ta Çıkıyor

12.01.2018 09:18 Gazali Çetinkaya

 
   Geliştirici Matt Makes Games, "dağcılık platform" oyunu Celeste'in 25 Ocak'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.
   

   TowerFall’un yaratıcıları tarafından elle üretilmiş bu süper platform oyununda Madeline’in Celeste Dağı’nın zirvesine yaptığı yolculuğunda içindeki şeytanlarla savaşmasına yardımcı ol.

- Sürükleyici bir öykü, sevimli karakter kadrosu ve kendini keşfetme konusunda dokunaklı bir hikaye
- 700’ün üzerinde aşırı zorlu platform mücadelesi ekranıyla ve çetrefilli sırlarla dolu kocaman bir dağ
- Sadece en cesur dağcılar için tasarlanmış, kilidinin açılmasını bekleyen amansız diğer taraf bölümleri
- Büyüleyici canlı piyano ve insanı içine alan ritimleriyle 2 saatin üzerinde, IGF “Seste Mükemmellik” finalisti bir müzik

   Kontroller gayet basit ve erişilebilir. Sadece atla, havada depar at ve tırman. Fakat ustalaşmak için derinlemesine katmanlarıyla her ölüm ayrı bir ders. Şimşek gibi yeniden doğma sayesinde dağın gizemlerini gün yüzüne çıkarırken tırmanmaya devam edecek ve dağın tehlikelerine meydan okuyabileceksin.

   İşte bu Madeline. Sadece nefes al. Bunu yapabilirsin.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Middle-earth: Shadow of War Demosu Çıktı 14 Dk önce Spyro Reignited Trilogy Resmi Websitesinde Switch ve PC için Listelendi 7 Saat önce Dante’s Inferno EA Access'e Eklendi 7 Saat önce Spider-Man PS4 için Yeni Hikaye Fragmanı Yayınlandı 8 Saat önce GTA Online: After Hours Güncellemesi 24 Temmuz'da Yayınlanacak 19 Temmuz