Chivalry II İlk Oynanış Videoları

20.02.2020 21:07 Gazali Çetinkaya

 
Torn Banner Studios tarafından geliştirilen birinci şahıs aksiyon oyunu Chivalry II için ilk oynanış görüntüleri yayınlandı.

Chivalry II PC için geliştiriliyor. Bu yıl içinde çıkacak. Oyun bir yıl boyunca Epic Games Store'a özel olacak.

Oyunun Epic Games Store üzerindeki tanıtım yazısı:  
 

Chivalry 2, destansı orta çağ filmi savaşlarından ilham alan, çok oyunculu ve birinci şahıs tarafından oynanan kesip biçmeli bir oyundur. Oyuncular, süvari taarruzlarının gümbürtülerinden alevli ok fırtınalarına, yayılan kale kuşatmalarına ve daha fazlasına kadar çağın tüm ikonik anlarının aksiyonuna hücum ediyor.

64 oyunculu devasa savaş meydanlarının hakimi olun. Siz kaleler için tuzaklar hazırlarken, köyleri ateşe verip karşılığında Takım Hedefi haritalarını edinmek üzere hain köylülerin canlarına okurken mancınıklar yeri göğü inletsin. At sırtında savaşa gidin ve kılıcınızla zafer kazanın! 

 
Oynanış videolarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Chivalry II Platformlar: PC Geliştirici: Torn Banner Studios Dağıtıcısı: Tripwire Interactive Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Resident Evil 3 Remake Kaç Saat Sürüyor 03 Nisan Deadpool Fortnite'a Geldi 03 Nisan Symmetry GOG'da Ücretsiz 03 Nisan Valorant Yeni Oynanış Görüntüleri 03 Nisan Xbox Store Bahar İndirimleri 03 Nisan