Cities: Skylines 12 Milyon Satışa Ulaştı

22.06.2022 16:55 Umut Tandoğan

 
 
Yayıncı Paradox Interactive, Cities: Skylines'ın tüm platformlarda 12 milyon satış yaptığını bildirdi.
 
İlk olarak 2015 yılında piyasaya sürülen oyun, üç yıl sonra Switch'e geçti. Önceki sürümlerle aynı özelliklerin çoğunu korumasına rağmen, oyuncular Switch sürümünde çok sayıda performans sorunuyla karşılaştılar.
 
Geliştirici Colossal Order'ın CEO'su Mariina Hallikainen, 12 Milyon satış hakkında şunları söyledi: 
“Cities: Skylines topluluğunun ne kadar aktif olduğu için minnettarız ve şehir kurma oyunlarına olan tutkularını bizimle paylaştıklarını görmekten çok memnunuz. Bunca yıl boyunca oyunun bu kadar çok oyuncuda yankı bulduğunu görmek bir rüyanın gerçekleşmesiydi. Aldığımız geri bildirimleri dinlemeye devam ediyoruz ve gelecekte hayranlarımıza daha da fazla neşe getirmek için çok çalışmaya kararlıyız” 
 
Bu durumu kutlamak için, oyun için PlayStation ve Xbox'ta bir doğum günü yaması uygulandı. Ne yazık ki, Switch'e bu yama gelmedi.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Cities: Skylines Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Colossal Order Dağıtıcısı: Paradox Interactive Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: 10 Mart 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı 19 Dk önce Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi 33 Dk önce League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! 04 Temmuz Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor 04 Temmuz Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu 04 Temmuz