Cliff Bleszinksi: LawBreakers'ı Xbox One Yerine PS4'e Çıkarmak Hataydı

20.05.2020 01:48 Gazali Çetinkaya

 
Gears of War serisinin eski baş yapımcısı Cliff Bleszinksi üçüncü oyundan sonra Epic Games'ten ayrılarak 2014'te kendi oyun stüdyosu Boss Key Productions'ı kurmuştu.

Boss Key Productions ile online shooter oyunu LawBreakers ve battle royale oyunu Radical Heights'ı çıkardı fakat işler yolunda gitmeyince stüdyo 2018'in ortalarında kapatıldı.

Cliff Bleszinksi, bugün twitter üzerinden yaptığı açıklamada, LawBreakers'ı Xbox One yerine PlayStation 4 için çıkarmanın hata olduğunu söyledi. Sebep olarak, insanların onu Xbox'ta Gears of War serisi ile tanıdığı için yeni oyunu o platforma çıkarmanın daha mantıklı olabileceğini belirtti.

Cliff Bleszinksi Boss Key Productions kapatıldıktan yaklaşık 5 - 6 ay sonra yaptığı bir açıklamada, bir daha asla video oyunu yapmayacağına yemin etti fakat daha sonra 2019'da bağımsız oyun yapabileceğini işaret etti.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
LawBreakers Platformlar: PC Geliştirici: Boss Key Productions Dağıtıcısı: Nexon Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 13 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 1 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 2 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 3 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 6 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (25 Mayıs - 31 Mayıs) 11 Saat önce