Co-Op Oyun "KeyWe" 2021 Yılında PC İçin Yayınlanacak

21.02.2020 01:06 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını Sold Out'un yaptığı, geliştiriciliğini ise Stonewheat & Sons'ın yaptığı co-op oyun KeyWe'nin PC iin 2021 yılında yayınlanacağı duyuruldu. Ayrıca oyun için bir de duyuru fragmanı yayınlandı.
 
Oyun şu an için sadece PC için duyuruldu ancak geliştirici stüdyo oyunu ileride PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için de yayınlamak istiyor. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen duyuru fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Postalar yerlerine ulaştırılmalı! KeyWe, tuhaf bir postanede çalışan iki küçük kivi kuşu Jeff ve Debra'yı anlatıyor. Postaları yerlerine götürebilmeleri için onlara yardım etmelisiniz. 
 
Telepost'un çeşit çeşit bulunan posta odalarında paytak paytak yürüyün ve mevsimlerin yarattığı tehlikeleri alt ederek postaları sahiplerine ulaştırın. Bu maceranızda bir arkadaşınızla ortak olun ve birlikte çalışın. Sahip olduğunuz kivi kuşunu özelleştirin ve daha iyi bir posta kuşu olmak için eşyaların kilidini açın.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
KeyWe Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Stonewheat & Sons Dağıtıcısı: Sold Out Tür: Adventure Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Resident Evil 3 Remake Kaç Saat Sürüyor 03 Nisan Deadpool Fortnite'a Geldi 03 Nisan Symmetry GOG'da Ücretsiz 03 Nisan Valorant Yeni Oynanış Görüntüleri 03 Nisan Xbox Store Bahar İndirimleri 03 Nisan