Code Vein'in Demo Güncellemesinin Tarihi Açıklandı

19.09.2019 17:18 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını Bandai Namco'nun yaptığı Code Vein'in demosuna gelecek olan güncellemenin tarihi belli oldu. Daha öncesinde sizlere aktardığımız haberde, oyunun demosuna bir güncelleme geleceğini ancak tarihinin belli olmadığını söylemiştik. Bandai Namco'nun duyurusuyla birlikte tarih belli oldu. 20 Eylül 2019 tarihinde demonun güncellemesi yayınlanacak. Ancak bu güncelleme Xbox One versiyonu için değil sadece PlayStation 4 sürümü için gelecek.
 
Bu güncellemeyle birlikte oyuna, yüksek zorluktaki “Town of Sacrifice” aşamasını, çok oyunculu modu ve özelleştirilmiş karakteri tam sürüme aktarma özelliğini getirecek.
 
Oyunun tam sürümü 27 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Demo şu anda Xbox One ve PlayStation 4 için erişilebilir durumda. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Code Vein Platformlar: PS4 Geliştirici: Shift Inc. Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Fight’N Rage 3 Aralık'ta PS4'e Geliyor 5 Dk önce Blair Witch 3 Aralık'ta PS4'e Geliyor 13 Dk önce Tools Up! 3 Aralık'ta PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 1 Saat önce Detroit: Become Human PC için 12 Aralık'ta Çıkacak 1 Saat önce Soulcalibur VI İkinci Sezonu 25 Kasım'da Başlıyor, DLC Karakteri Hilde 26 Kasım'da Çıkacak 2 Saat önce