Code Vein'in Üçüncü DLC'si Lord of Thunder Çıktı

25.03.2020 08:57 Gazali Çetinkaya

 
Bandai Namco, Code Vein'in üçüncü ve son büyük indirilebilir içeriği Lord of Thunder'ı PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınladı.
 
İndirilebilir içerik tek olarak PlayStation Store'da 59,00 TL, Xbox Store'da 44,00 TL ve Steam'de 49,00 TL. Ayrıca Season Pass'e de dahil. Lord of Thunder ile birlikte Frozen Empress ve Hellfire Knight indirilebilir içeriklerini içeren Season Pass PlayStation Store ve Xbox Store'da 114,00 TL ve Steam'de 129,00 TL. Oynamak için ana oyun gerekli. 
 
Lord of Thunder'da yepyeni ve güçlü düşmanlar oyuncuları bekliyor. Yeni silahlar, Blood Veil'lar ve Blood Code'lar eklendi. Bunların yanı sıra, Depths'e gelen yeni alanlardan partnerlerinin kuşanabileceği alternatif kostümler de alabileceksiniz.

Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Code Vein Platformlar: PS4 Geliştirici: Shift Inc. Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Indie Houses Direct, 31 Ağustos'ta Başlıyor 04 Ağustos ExZeus: The Complete Collection, Switch'e Geliyor 04 Ağustos Cruis'n Blast, Yeni Fragmanı Yayınlandı 04 Ağustos Skillz, Exit Games'e 50 Milyon Dolar Yatırım Yaptı 04 Ağustos Second Life Oyunundan Gacha Mekaniği Kalkıyor 04 Ağustos