Crazy Taxi'den Esinlenen Taxi Chaos'un Çıkış Fragmanı Yayınlandı

22.02.2021 18:20 Gazali Çetinkaya

 
FlatOut 3: Chaos & Destruction, Road Rage ve Street Outlaws: The List geliştiricisi Team6 Game Studios, yeni oyunu Taxi Chaos'un çıkış fragmanını yayınladı.
 
23 Şubat'ta PlayStation 4, Xbox One ve Switch için çıkış yapacak.

Xbox Store'da 85,00 TL (ön siparişe 76,50 TL) ve Nintendo eShop'ta $34.95 fiyattan tatista. PlayStation Store'da çıkışıyla birlikte satışa sunulacak.
 
Taxi Chaos, ilk olarak 1999 yılında piyasaya sürülen Crazy Taxi serisinden esinleniyor. Arcade tarzda bir oynanışa sahip olacak oyunda oyuncular müşterileri bir noktadan diğerine en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışacak. Klasik taksi oyunlarına yeni ve modern bir bakış getireceğini söyleyen oyun New York'tan esinlenen yerlerde geçecek.
 
Çıkış fragmanına aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Taxi Chaos Platformlar: PS4 XBOX ONE Geliştirici: Team 6 Studios Dağıtıcısı: Team6 Game Studios Tür: Yarış Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayStation State of Play Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar 1 Saat önce Halo Infinite Yeni Ekran Görüntüleri 2 Saat önce Square Enix İki Tane Mobil Final Fantasy VII Oyunu Duyurdu 2 Saat önce Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için Duyuruldu 6 Saat önce Deathloop - Oynanış Fragmanı 3: Déjà Vu 6 Saat önce