Crimson Desert'ın Oynanış Videosu Sızdırıldı

02.12.2021 13:05 Mehmet Tandoğan

 
 
Pearl Abyss, Crimson Desert oyununu 2019'da duyurduğunda görselleriyle birçok oyuncuyu etkilemeyi başardı. Oyun, bir süre sonra ertelendi. Bu süreçte mevcut beta yapısının grafiklerini gösteren yeni bir oynanış videosu sızdırıldı.
 
Yeni sızdırılan video, 2 dakikalık oyun içi görüntüyü oyunculara sunuyor. Ayrıca, oyunun kar deformasyon/bozulma efektlerinin yanı sıra hava durumu efektlerini de gösteriyor. Ek olarak bazı rüzgar efektlerinin de oyun da yer aldığını görüyoruz. 
 
Crimson Desert epik bir dünyada geçen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu. Oyunda hem tek kişilik hem de çok oyunculu içerikler yer alacak. Hayatta kalma savaşında üç kabile, Pywell kıtasının kontrolüne ele almak için mücadele edecek. Bu projenin arkasında RYL Online'ın eski oyun tasarım direktörü Jason Jung bulunuyor.
 
Oynanış videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Crimson Desert Platformlar: PC Geliştirici: Pearl Abyss Dağıtıcısı: Pearl Abyss Tür: MMO-RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 9 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Songs of Glimmerwick Oyunu Duyuruldu 22 Ocak Stillfront, 6Waves'i Satın Aldı 22 Ocak Witchfire, 2022'nin 4 Çeyreğinde Erken Erişim Olarak Yayınlanacak 22 Ocak Playstation Konsollarına Çıkış Yapacak Korku Oyunu In Nightmare, PC için Derecelendirildi 22 Ocak Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı 22 Ocak