Cyberpunk Gizlilik Aksiyon RPG Oyunu Disjunction Bu Yaz Konsollar ve PC için Çıkacak

20.02.2020 13:49 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Sold Out ve geliştirici Ape Tribe Games, Disjunction'ın bu yaz PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Disjunction, fütüristik New York şehrinin distopik yeraltı dünyasında geçen tek oyunculu, cyberpunk, gizlilik, aksiyon rol yapma oyunu. Şehrin kaderini değiştirecek bir gizemi ortaya çıkaran birbiriyle bağlantılı üç karakterin hikayesini anlatacak.
 
Klasik RPG ve hardcore gizlilik aksiyon mekanikleri ile birlikte yapmış olduğunuz seçimlere göre ilerleyen bir hikayeye sahip olacak. Oyunculara kendi oyun tarzına uygun yaklaşımı sergilemelerine imkan sunacak: Seviye boyunca her yeri patlatarak hızlı tempolu ve aksiyon dolu bir ilerleme ya da savaşmadan gizlice ilerlemek.
 
Stilize piksel sanatı ile hazırlanmış ortamlar ve karakterler içerecek. Atmosferik müzikler Dan Farley'e ait. 
 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Disjunction Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Ape Tribe Games Dağıtıcısı: Sold Out Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sony, Görüntüleri Otomatik Olarak Telefonunuza Yükleyen Bir PS5 Özelliğini Test Ediyor 2 Saat önce Shadow of the Tomb Raider için Yeni Güncelleme Yayınlandı 3 Saat önce Monster Hunter: World Satışları 20 Milyona Ulaştı 3 Saat önce Super Smash Bros. Ultimate için 13.0.0 Güncellemesi Yayınlandı 3 Saat önce Hot Wheels Unleashed'in Yeni Yarış Sezonu Duyuruldu 3 Saat önce