DICE: "Bad Company 3'ü Gerçekleştireceğiz"

03.10.2013 13:42 Talha Aynacı

 
   DICE'ın konsol odaklı Battlefield serisi Bad Company'den 3 senedir ne ses var ne de soluk. Daha önce DICE konu hakkında bazı ufak çaplı açıklamalarda bulunsa da tatmin edici bilgiler vermekten kaçınmıştı.

   Yapımcı ekibin önemli isimlerinden Lars Gustavsson konuyla ilgili yaptığı açıklamada kendilerinin de Bad Company serisini severek geliştirdiklerine değiniyor:
 
"Battlefield 1942 ile başladığımız serüvende çalışmalarımızı büyük bir heves ve aşkla gerçekleştirdik. Farklı zamanlara ve farklı savaşlara yönelerek değişik şeyler denedik ve hepsini de sevdik. Her Battlefield oyunu bizim bir bebeğimiz gibi. Bad Company ise savaşı çok da ciddiye almadığımız bir seri olarak doğdu. Elbette Bad Company'i de seviyorum ve yeniden görmek isterim. Şu an için Mirror's Edge 2 ve Star Wars: Battlefront projeleri üzerinde çalışıyoruz ama ilerisi için aklımızda. Ama bana güvenin. Bad Company ekibi unutulmadı, uzun bir tatildeler ve mutlak suretle geri dönecekler."
   
   Battlefield: Bad Company 2, 2010 yılında çıkışını gerçekleştirmiş serinin hayranları tarafından sevgiyle kucaklanmıştı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Battlefield: Bad Company 2 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Dice Dağıtıcısı: EA Games Tür: FPS Çıkış Tarihi: 2 Mart 2010
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 20 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 7 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 8 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat