DOOM Eternal Yeni Oynanış Videoları

21.01.2020 18:29 Gazali Çetinkaya

 
DOOM Eternal'ı deneme fırsatı yakalayan çeşitli basın kuruluşları ve YouTube içerik üreticileri oyundan bolca yeni oynanış görüntüsü ve ilk izlenimlerini paylaştı.
 
İlk izlenimlerini yazıya da dökenler: DualShockers, Game Informer, GameSpot, IGN, PlayStation Blog, PolygonUSgamer, VentureBeat ve Video Games Chronicle. 

DOOM Eternal 20 Mart 2020'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Google Stadia için çıkacak. Switch versiyonunun daha sonraki bir tarihte çıkması planlanıyor. Tüm ön siparişler DOOM 64'ü de içeriyor ve DOOM Eternal ile aynı gün ulaşılabilir olacak.

Oynanış videolarını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Doom: Eternal Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: ID Software Dağıtıcısı: Bethesda Softworks Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Red Dead Online ve Fallout 4, Dreams'de Tekrar Yaratıldı 1 Saat önce Assassin's Creed Syndicate Bu Hafta Epic Games Store'da Ücretsiz Olacak 2 Saat önce GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition Duyuruldu, Satılık Değil 2 Saat önce Wolcen: Lords of Mayhem, Steam'de En Çok Eş Zamanlı Oyuncuya Sahip 7. Oyun Oldu 2 Saat önce Warface Bugün Switch için Çıkıyor 2 Saat önce