DOOM: The Dark Ages Resmi Olarak Duyuruldu

09.06.2024 22:20 Mehmet Tandoğan

 
 
Bethesda Softworks ve geliştirici id Software, DOOM: The Dark Ages'i PlayStation 5, Xbox Series ve PC için resmi olarak duyurdu. Oyunun 2025 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve ayrıca Xbox Game Pass hizmetinde de yer alacak.
 
DOOM ve DOOM Eternal'ın öncesini anlatacak
 
 
 
Bethesda Softworks'ün açıkladığı bilgilere göre id Software tarafından geliştirilen DOOM: The Dark Ages, 2016'da büyük beğeni toplayan DOOM ve DOOM Eternal oyunlarının öncesini anlatacak. Bu sinematik hikayede DOOM Slayer'ın öfkesinin kaynağını keşfedeceğiz.
 
Modern DOOM serisinin üçüncü oyununda oyuncular daha önce görülmemiş karanlık ve uğursuz bir Orta Çağ savaşında DOOM Slayer'ın kanlı botlarını giyebilecek. Cehenneme karşı verilen bu mücadelenin bizleri heyecanlandırması sağlanacak.
 
DOOM: The Dark Ages, en yeni id Tech motoruyla geliştirilyor. Serinin gelenekselleşmiş acımasız savaş mekaniklerini ve görsel şölenini bünyesinde barındırıyor. Ay tek oyunculu bir deneyim sunmayı hedefliyor. Tanrıların ve kralların en üstün silahı olarak Süper Pompalı Tüfek gibi klasik silahlarla düşmanları yok edebiliyor veya çok yönlü Kalkan Testeresi gibi yeni kemik kıran silahları da kullanabiliyoruz. 
 
Oyuncular orijinal DOOM'un acımasız ve hızlı savaş alanlarında, iblislerle dolu savaş meydanlarını kasıp kavurmaya hazırlanabiliyor.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Yeni Oyun Duyuruları Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Oyun Sektörü Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 10 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler