Daha Fazla Witcher ve Cyberpunk Oyunu Göreceğiz

01.09.2019 20:25 Özgür Eroğlu

 
2015 yılında Witcher 3: Wild Hunt ile güvenimizi ve sevgimizi kazanan, 2020 yılının en çok beklenen oyunlarından Cyberpunk 2077'yi geliştirmekte olan CD Projekt Red firması önümüzdeki yıllarda daha fazla Witcher ve Cyberpunk göreceğimizin müjdesini verdi. CD Projekt Red firmasının son açıklamasına göre, CD Projekt Red önümüzdeki dönemde "dual-franchise" modeline geçiyor. Bu demek oluyor ki daha fazla Witcher ve Cyberpunk göreceğiz. 
 
Geçtiğimiz günlerde CD Projekt Red'in paylaştığı mali raporlarda The Witcher serisinden oldukça büyük kar edildiği açıkça görülüyor. Cyberpunk 2077'nin ön siparişleri ise oldukça güzel ilerliyormuş. CD Projekt Red'in bu kararı almasında; geçtiğimiz gün haberini yaptığımız gibi, The Witcher 3'ün geçtiğimiz senenin ilk yarısına göre bu yıl daha fazla satmış olması bu kararı almış olmasını olumlu yönde etkilemiş olabilir.
 
Umarız her sene devamı gelen ve yeni oyuna bir şey katmayan seriler gibi olmaz ve Cyberpunk ve Witcher serisini oynamaya uzun yıllar devam ederiz. Cyberpunk 2077; PlayStation 4, Xbox One ve PC için 16 Nisan 2020 tarihinde piyasaya sürülecek. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Witcher 3: Wild Hunt Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: CDProjekt Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: 19 Mayıs 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 14 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
BLAST Pro Series Global Final 2019'un Şampiyonu Astralis Oldu! 11 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (8 Aralık - 14 Aralık) 14 Aralık The Outer Worlds DLC'si 2020 Yılında Gelecek 14 Aralık SUP Armut ve SUP Zeitnot Lobiye Katıldı! 14 Aralık Pokemon Sword ve Pokemon Shield, Pokemon Markasının En Fazla Satan Oyunları Oldu 14 Aralık