DayZ ve Rust Benzeri DUCKSIDE Duyuruldu: Oyunda Bir Ördeksiniz

02.04.2024 19:25 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini tinyBuild ekibinin üstlendiği açık dünya hayatta kalma oyunu DUCKSIDE resmi olarak duyuruldu. Duyurulan bu oyunun henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı ve ilgi çekici detaylarla beraber bizlere sunulmak isteniyor.
 
Hayatta kalma mekanikleriyle ördek teması birleşiyor
 
 
 
Oyunun içeriğine ve temasına bakacak olursak geliştirici ekibin belirttiğine göre DayZ veya Rust benzeri olduğu ilk etapta belirtiliyor. Ancak burada bir karakter olarak ördeği kontrol edebiliyor ve ördekle beraber istediğimiz gibi tepelerden süzülebiliyor ve savaş alanlarında kendimizi hayatta tutmaya çalışıyoruz.
 
Oyuncuya karşı mücadele edebileceğimiz (PvP) veya oyuncuları yanımıza çekerek (PvE) düşmanlara karşı gelebileceğimiz yapımda silahlar kullanabiliyor, şapka takabiliyor, kendi bölgemizi inşa edebiliyor ve daha fazlasını gerçekleştirebiliyoruz.
 
Ördek temalı yapım içerisinde perdeli ayaklarımızı kullanarak değerli kaynakları ortaya çıkarmaya çalışıyor ve diğer yandan açık dünyada keşfedilecek ortamlara geçiş yapabiliyoruz. Ancak burada dikkatli olmamız gerekiyor çünkü hem oyuncular hem de diğer tehlikeli unsurlar bizleri bekliyor.
 
Duyuru fragmanı
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Yeni Oyun Duyuruları Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Oyun Sektörü Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
GTA 6 Oyun Fragmanı Gerçek Hayata Uyarlandı 14 Nisan Star Citizen'in PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi 14 Nisan EA Play Abonelik Hizmetine Zam Geldi: İşte Türkiye Fiyatı 14 Nisan Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz 14 Nisan Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 14 Nisan
Forumdan Konular
DH'den Haberler