Days Gone Yönetmeni: Metacritic Puanı Her Şey Demek

19.04.2021 10:10 Gazali Çetinkaya

 
Sony, Days Gone'ın devam oyunu planlarını iptal etti ve bunun temel sebeplerinden biri de ilk oyunun çok iyi eleştiriler almamış olması.
 
Days Gone kreatif direktörü ve yazarı John Garvin'in belirttiğine göre Sony'nin gerçekliğinde Metacritic puanı her şey demek. Eğer kreatif direktör olduğunuz bir oyun 70 puan ile çıkıyorsa bu IP üzerinde uzun süre kreatif direktör olarak kalmayı bekleyemezsiniz.
 
Days Gone'ın Metacritic ortalaması 71. John Garvin ve oyunun diğer yönetmeni Jeff Ross 2020'nin sonlarında Bend Studio'dan ayrılmıştı.
 
İlk olarak 26 Nisan 2019'da PlayStation 4 için çıkan Days Gone 18 Mayıs 2021'de PC'ye geliyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Days Gone Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Bend Studio Dağıtıcısı: Sony Interactive Entertainment Tür: TPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 39 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran