Dead Cells'in Ücretsiz DLC'si Rise of the Giant 28 Mart'ta PC için Çıkacak

14.03.2019 12:18 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Motion Twin, Dead Cells'in ücretsiz indirilebilir içeriği Rise of the Giant için çıkış tarihi verdi. 28 Mart'ta PC için çıkış yapacak.

Şu anda Steam'de beta olarak test edilebilir olan Rise of the Giant oyuna iki yeni bölge ve boss'lar, 10 yeni düşman, 13 yeni silah ve yetenek, yeni Skinning sistemi ve 50 yeni kıyafet getiriyor. Daha fazla bilgi ve ekran görüntüleri için indirilebilir içeriğin Steam sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Motion Twin ayrıca Rise of the Giant'ın henüz net bir çıkış tarihi olmasa da yakında konsollara da geleceğini belirtti. Geliştirici twitter üzerinden yaptığı açıklamada "PC ve konsollar arasındaki süreyi olabildiğince azaltmaya çalışıyoruz fakat lütfen elimizden geldiğince hızlı çalışan küçük bir ekip olduğumuzu unutmayın." diye belirtti.

Metroidvania rogue-lite aksiyon platform oyunu Dead Cells şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.    

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
System Shock 3'ün Yarısından Fazlası Tamamlandı 7 Saat önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (18 - 23 Mart) 7 Saat önce VFŞL 2019 Kış Mevsimi 9. Haftası Tamamlandı! 16 Saat önce The Sims 4 32-bit Desteğini Haziran Ayında Sonlandıracak 17 Mart Söylenti: EA Access PlayStation Store'da Göründü 17 Mart