Dead Cells'in Ücretsiz DLC'si Rise of the Giant 28 Mart'ta PC için Çıkacak

14.03.2019 12:18 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Motion Twin, Dead Cells'in ücretsiz indirilebilir içeriği Rise of the Giant için çıkış tarihi verdi. 28 Mart'ta PC için çıkış yapacak.

Şu anda Steam'de beta olarak test edilebilir olan Rise of the Giant oyuna iki yeni bölge ve boss'lar, 10 yeni düşman, 13 yeni silah ve yetenek, yeni Skinning sistemi ve 50 yeni kıyafet getiriyor. Daha fazla bilgi ve ekran görüntüleri için indirilebilir içeriğin Steam sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Motion Twin ayrıca Rise of the Giant'ın henüz net bir çıkış tarihi olmasa da yakında konsollara da geleceğini belirtti. Geliştirici twitter üzerinden yaptığı açıklamada "PC ve konsollar arasındaki süreyi olabildiğince azaltmaya çalışıyoruz fakat lütfen elimizden geldiğince hızlı çalışan küçük bir ekip olduğumuzu unutmayın." diye belirtti.

Metroidvania rogue-lite aksiyon platform oyunu Dead Cells şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.    

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ancestors: The Humankind Odyssey 27 Ağustos'ta PC için, Aralık'ta PS4 ve Xbox One için Çıkacak 1 Saat önce Cyberpunk 2077 E3 2019'da Oynanabilir Olmayacak 4 Saat önce Overwatch Yıldönümü Kutlamaları Başladı 17 Saat önce The Surge 2 PC Kapalı Beta Başvuruları Açıldı 22 Mayıs Nioh 2 Kapalı Alfa Testi 24 Mayıs - 2 Haziran Tarihleri Arasında Düzenlenecek 22 Mayıs