Dead Cells'in Yeni Ücretsiz Güncellemesi Yayınlandı

14.08.2019 10:22 Özgür Eroğlu

 
Geliştiriciliğini ve yayıncılığını Motion Twin'in yaptığı, rogue - like tarzında olan bağımsız yapım Dead Cells'in 14. ücretsiz güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme ile oyuna yeni bosslar ekleniyor. Şu an için güncelleme sadece PC üzerinde mevcut ancak ilerleyen süreçte konsollar için de geleceği açıklandı. Güncelleme ile ilgili videoyu ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun tanıtım yazısı:  
 
Roguelike oyunlarla büyüyüp roguelite oyunların yükselişine ve hatta roguelite-lite oyunların doğuşuna mı tanık oldun? Şimdi sana RogueVania'yı, modern bir Roguelite (Rogue Legacy, Binding of Isaac, Enter the Gungeon, Spelunky vs.) ile eski usul bir MetroidVania'nın (Castlevania: SotN ve onun türü) gayri meşru çocuğunu sunmak istiyoruz.
 
Özellikler:
 
RogueVania
 
Bir rogue-lite'ın tekrar oynanabilirliği ile kalıcı ölümün pompaladığı adrenalin tehdidi sayesinde kendi içinde bağlantılı bir dünyanın kademeli olarak keşfi.
 
2D Souls-lite Aksiyonu
 
Zorlu ama adil savaş, elliden fazla silah ve büyü ile benzersiz oyun ve tabii ki, başını beladan kurtarmak için acil panik taklası.  
 
Doğrusal olmayan ilerleme
 
Kanalizasyon mu, Mahzen mi yoksa Surlar mı? Bir kere kilidi açıldıktan sonra özel kalıcı beceriler, hedefine ulaşmak için yeni yollara ulaşmanı sağlar. Mevcut stratejine, oyun tarzına veya sadece ruh haline uyan yolu seç.
 
Keşif
 
Gizli odalar, gizli geçitler, büyüleyici manzaralar. Kuleleri gezmek ve taze deniz meltemi kokulu havayı ciğerlerine çekmek için bir ara ver...
 
Birbirine bağlı seviyeler ve adaya erişimin aşamalı olarak açılması, seni çevreyi keşfetmeye teşvik edecek. Buna, karakterin için bir dereceye kadar evrimi ve kalıcı silah geliştirmelerini ekle ve Dead Cells'in, ondan önce gelen uzun MetroidVanialar zincirinden neleri ödünç aldığını gör. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dead Cells Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Motion Twin Dağıtıcısı: Motion Twin Tür: Action Çıkış Tarihi: 7 Ağustos 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Beşiktaş Esports'ta Maaş Krizi 2 Saat önce StarLadder Major 2019 Ana Eleme Etabı 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 5 Saat önce Star Wars: The Mandalorian Dizisinin Posteri Paylaşıldı 14 Saat önce Bir Başka Game of Thrones Oyuncusu Marvel Sinematik Evreni'ne Katılıyor 15 Saat önce Metro 2033 Filmi için Çalışmalara Yeniden Başlandı 15 Saat önce