Dead Rising 2'nin Geliştiricilerinden 2 Yeni Oyun

Zombiler zombi olalı böyle zulüm görmedi (Dead Rising 2'den bir sahne)
10.01.2013 11:23 Alkan Adakaner


     Daha önceki adı Blue Castle Games olan ama Capcom tarafından satın alındıktan sonra "Capcom Vancouver" olarak adını değiştiren Dead Rising 2'nin geliştiricileri iki yeni oyun üzerinde çalıştıklarını açıkladılar.
 
     Gelen bilgilere göre Capcom Vancouver'ın projeleri arasında zombi bulunmayan bir oyun da varmış. Capcom'un var olan oyunlarını kullanmak yerine, farklı türde oyunlar geliştirmek isteyen Vancouver stüdyoları bakalım ne tür oyunlarla karşımıza çıkacaklar.
 
     Bu arada Dead Rising 3'ün sinematiklerinin Blur Studios (sadece sinematik ve özel efekt üzerine çalışıyorlar) tamamlandığını daha önceki bir haberimizde sizlere aktarmıştık. Bu iki projede bir tanesi Dead Rising 3 olabilir.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dead Rising 2 Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Blue Castle Games Dağıtıcısı: Capcom Tür: Action Çıkış Tarihi: 24 Eylül 2010
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
NieR: Automata The End of YoRHa Edition 6 Ekim'de Switch'e Geliyor 4 Saat önce NieR: Automata, 6,5 Milyon Satış Rakamını Aştı 4 Saat önce Mega Man Battle Network Legacy Collection Duyuruldu 5 Saat önce Return to Monkey Island Bu Yıl PC ve Switch'e Geliyor 5 Saat önce Pac-Man World Re-Pac, PC'ye ve Konsollara Geliyor 5 Saat önce