Dead Space Remake'in Çıkış Tarihi Açıklandı

12.05.2022 21:46 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Motive, Dead Space'in yeniden yapım sürümünün 27 Ocak 2023'te PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Dead Space kıdemli yapımcısı Phillippe Ducharme bir basın açıklamasında oyun hakkında şunları söyledi: "Bu yeniden yapım, franchise'ın gerçek hayranları olduğumuz ve ona hak ettiği değeri göstermek istediğimiz için geliyor. Motive ekibi olarak bunu yapmak çok heyecan verici. Bu geliştirme sürecinde oyuncuların tepkilerini görmek de aynı derecede heyecan vericiydi.
 
Şu anda Alfa sürümüne ulaşma yolunda büyük ilerleme kaydediyoruz ve oyunun önümüzdeki yılın Ocak ayında çıkacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Hem eski hem de yeni oyuncular, remake ile orijinal Dead Space deneyimini çok daha iyi yaşayacak." 
 
Bilim kurgu klasiği hayatta kalma korku oyunu Dead Space, sıfırdan geliştirilerek yeniden yapım olarak geri dönecek. Dead Space, yeni nesil konsollar ve PC için özel olarak geliştiriliyor. Ayrıca Frostbite motorunu kullanıyor. Oyun ek olarak çarpıcı görselleri, ses ve kontrolleri bünyesinde barındıracak. Böylece oyunculara eşsiz bir deneyim sunacak.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dead Space Remake Platformlar: PC Geliştirici: Motive Dağıtıcısı: EA Games Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Diablo III 65 Milyon Oyuncuya Ulaştı 1 Saat önce Korku Oyunu The Chant Sonbaharda Çıkış Yapacak 1 Saat önce Platform Oyunu MultiVersus için Sinematik Fragman Yayınlandı 4 Saat önce Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı 4 Saat önce Türkiye Oyun Sektörü Büyümeye Devam Ediyor 7 Saat önce