Dead or Alive 6 PS4 Betası Başladı

11.01.2019 15:38 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Team Ninja, Dead or Alive 6'nın PlayStation 4 online betasının bugün itibarıyla başladığını duyurdu. Online beta 14 Ocak'a kadar sürecek. PlayStation Store üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

Koei Tecmo ve Team Ninja ayrıca indirilebilir içerik karakterleri Nyotengu ve Phase 4 için yeni bir fragman ve oyunun dövüş sistemi ile özelliklerinin gösterildiği bir tanıtım videosu yayınladı. Nyotengu Dead or Alive 6'yı ön sipariş veren kullanıcılara bonus olarak sunulacak, Phase 4 ise oyunun Digital Deluxe sürümüne dahil olacak.

Dead or Alive 6 PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) platformları için çıkış yapacak. Çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde "oyunun dengesini, oynanışını ve etkileyiciliğini biraz daha geliştirmeye ekstra zaman ayırmak" için 15 Şubat'tan 1 Mart'a ertelendi.

Yeni fragmanları aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz. 
 
 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boruto Uzumaki, Gaara, Kaguya Ootsutsuki ve Kakashi Hatake Jump Force'ta Oynanabilir Olacak 59 Dk önce Resident Evil 2 Remake'in Uzunluğu Doğrulandı 16 Dk önce Westworld Mobil Oyunu Kapatılıyor 2 Saat önce IEM Katowice 2019 Avrupa Minor Elemelerinde 1. Gün Tamamlandı 11 Saat önce Salt and Sanctuary Xbox One'a Geliyor 16 Ocak