Dead or Alive 6 PS4 Betası Başladı

11.01.2019 15:38 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Team Ninja, Dead or Alive 6'nın PlayStation 4 online betasının bugün itibarıyla başladığını duyurdu. Online beta 14 Ocak'a kadar sürecek. PlayStation Store üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

Koei Tecmo ve Team Ninja ayrıca indirilebilir içerik karakterleri Nyotengu ve Phase 4 için yeni bir fragman ve oyunun dövüş sistemi ile özelliklerinin gösterildiği bir tanıtım videosu yayınladı. Nyotengu Dead or Alive 6'yı ön sipariş veren kullanıcılara bonus olarak sunulacak, Phase 4 ise oyunun Digital Deluxe sürümüne dahil olacak.

Dead or Alive 6 PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) platformları için çıkış yapacak. Çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde "oyunun dengesini, oynanışını ve etkileyiciliğini biraz daha geliştirmeye ekstra zaman ayırmak" için 15 Şubat'tan 1 Mart'a ertelendi.

Yeni fragmanları aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz. 
 
 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Rebel Galaxy Epic Games Store'da Ücretsiz 1 Saat önce Phoenix Point 19 Dakikalık Oynanış Videosu 1 Saat önce The Witcher 3'ün Switch Versiyonundan Ekran Görüntüleri 5 Saat önce NHL 20 Duyuruldu; 13 Eylül'de PS4 ve Xbox One için Çıkacak 5 Saat önce Devil May Cry 1 Switch için 25 Haziran'da Çıkacak 10 Saat önce