Dead or Alive 6 PS4 Betası Başladı

11.01.2019 15:38 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Team Ninja, Dead or Alive 6'nın PlayStation 4 online betasının bugün itibarıyla başladığını duyurdu. Online beta 14 Ocak'a kadar sürecek. PlayStation Store üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

Koei Tecmo ve Team Ninja ayrıca indirilebilir içerik karakterleri Nyotengu ve Phase 4 için yeni bir fragman ve oyunun dövüş sistemi ile özelliklerinin gösterildiği bir tanıtım videosu yayınladı. Nyotengu Dead or Alive 6'yı ön sipariş veren kullanıcılara bonus olarak sunulacak, Phase 4 ise oyunun Digital Deluxe sürümüne dahil olacak.

Dead or Alive 6 PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) platformları için çıkış yapacak. Çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde "oyunun dengesini, oynanışını ve etkileyiciliğini biraz daha geliştirmeye ekstra zaman ayırmak" için 15 Şubat'tan 1 Mart'a ertelendi.

Yeni fragmanları aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz. 
 
 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
TOGED'in Yeni Staj Programı Başlıyor 8 Saat önce Su Aygırları, Uzaylılar, Fotoğrafçılık ve Daha Fazlasını Nintendo Labo VR Kiti ile Deneyimleyin 9 Saat önce Noob Saibot Mortal Kombat 11 için Doğrulandı, DLC Karakteri Shang Tsung Duyuruldu 10 Saat önce Bilim Kurgu Hayatta Kalma Korku Oyunu Chernobylite için Kickstarter Kampanyası Başlatılacak 22 Mart Hellboy, Nimue, Gruagach ve Ben Daimio Platform Dövüş Oyunu Brawlhalla'ya Katılıyor 22 Mart