Dead or Alive 6'nın Oynaması Ücretsiz Versiyonu Yayınlandı

15.03.2019 15:05 Gazali Çetinkaya

 
Koei Tecmo, Dead or Alive 6'nın oynaması ücretsiz versiyonu Dead or Alive 6: Core Fighters'ı PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınladı. Aşağıdaki bağlantılardan indirip hemen oynayabilirsiniz.

PlayStation Store
Xbox Store
Steam

Dead or Alive 5 Ultimate: Core Fighters versiyonuna benzer olarak Dead or Alive 6: Core Fighters da dört adet oynanabilir karakter ve çevrimiçi karşılaşmalar da dahil olmak üzere birçok oyun modunun kullanılmasına izin veriyor. Bu versiyonda hikaye modu ise kilitli.

Dört karakter belli zaman aralıklarıyla sürekli olarak değişecek ve şu anda erişilebilir olan karakterler Kasumi, Hitomi, Diego, ve Bass. Oyuncular isterlerse ücret ödeyerek istediği karakterleri de açabilirler.

Oyunun standart sürüm fiyatı ise PlayStation Store'da 299,00 TL, Xbox Store'da 180,00 TL ve Steam'de ise 199,00 TL. 

İlgili İçerik Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ancestors: The Humankind Odyssey 27 Ağustos'ta PC için, Aralık'ta PS4 ve Xbox One için Çıkacak 1 Saat önce Cyberpunk 2077 E3 2019'da Oynanabilir Olmayacak 4 Saat önce Overwatch Yıldönümü Kutlamaları Başladı 17 Saat önce The Surge 2 PC Kapalı Beta Başvuruları Açıldı 22 Mayıs Nioh 2 Kapalı Alfa Testi 24 Mayıs - 2 Haziran Tarihleri Arasında Düzenlenecek 22 Mayıs