Death Stranding'ten Yeni Görseller Paylaşıldı

13.08.2019 17:24 Özgür Eroğlu

 
Metal Gear Solid oyunlarıyla tanınan Hideo Kojima'nın yeni oyunu Death Stranding'ten yeni görseller paylaşıldı. Hideo Kojima'nın Konami şirketinden ayrılığından sonra ilk oyunu olacak Death Stranding, oyun severler tarafından merakla bekleniyor. Neredeyse her hafta oyundan oyun içi görsel paylaşılıyor. 
 
Bu sefer ise 5 adet yeni oyun içi görsel paylaştı. Daha önce paylaşılan görsellerden çok da bir farkı yok. Yine doğayla iç içe olan oyun görselleri görüyoruz.
 
Paylaşılan yeni iki oyun içi görseli aşağıda bulabilirsiniz. Oyuna ait diğer haberleri buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca "Death Stranding'ten Ne Bekliyoruz? Beklediğimizi Bulabilecek Miyiz?" adlı yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Death Stranding'in PlayStation 4'e özel olarak 8 Kasım 2019'da çıkması planlanıyor. Kojima'nın şahsi Twitter adresine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Death Stranding Platformlar: PS4 PC Geliştirici: Kojima Productions Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Action Çıkış Tarihi: 8 Kasım 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 20 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Metro Redux Switch Versiyonu TV Modunda 1080p 30FPS ve Taşınabilir Modda 720p 30FPS Çalışacak 2 Saat önce PlayStation Store'da 90 TL'den Ucuz Oyunlar 4 Saat önce Switch eShop İndirimleri: Gear.Club Unlimited 1 ve 2, Gunman Clive, Nidhogg 2 ve Daha Fazlası 4 Saat önce Nintendo, Switch Joy-Con Kontrolcüsüne Takılabilecek Dokunmatik Kalem Eklentisi Patenti Aldı 5 Saat önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (21 - 24 Ocak) 5 Saat önce