Deep Diving Simulator 27 Mayıs'ta Türkçe Altyazı Desteğiyle PC için Çıkacak

19.05.2019 20:09 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Jujubee, dalış simülatörü Deep Diving Simulator'ın 27 Mayıs'ta Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Yerelleştirme firması Aibell Game Localization oyunun Türkçe altyazı desteğine sahip olacağını doğruladı.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Deep Diving Simulator modern bir dalıcı olmak için neler gerektiğini tecrübe etmeni sağlayacak. Rahatlatıcı bir şekilde dünyanın keşfedilmemiş sularını keşfederken aynı zamanda dikkatlice oksijen ve basınçsızlaşma seviyeni de kontrol etmen gerekecek. Unutulmuş kalıntıları topla, batmış gemileri ziyaret et, bilinmeyen türleri keşfet ve buluntularından sonra Profesör Adams tarafından ödüllendiril. Her dalış sana sonsuza kadar unutulmuş kalmayı yeğleyen, Kayıp Şehir Atlantis gibi gizemleri bulmanı sağlayacaktır.
 
Önemli Özellikler
 
Etkileyici Görseller – En soğuk okyanuslardan en sıcak denizlere kadar, kendini güzel konumları ve canlı deniz yaşamını tecrübe etmeye hazırla.
 
Sürükleyici Yaklaşım – Her dalış sana profesyonel bir dalgıç olarak oksijen seviyene, pozisyonuna ve basınçsızlaşma hastalığına yakalanmamak için neler yapman gerektiğini öğretecek.
 
Yeraltı Tehlikesi – Ziyaret etmeyi düşündüğün dünyada gizli yüzgeçli balıklardan, köpek balıklarından ve çok daha fazlasından kaçınman gerekecek.
 
Bilinmeyeni Avlamak – Profesör Adams’ın çeşitli batmış nesneleri çıkarmasına yardım ederken aynı zamanda gizemli yeraltı dünyamızı öğren.
 
Kendini Hazırla – Her başarılı dalışla daha değerli bir teçhizat alacaksın ve daha önceden erişemediğin bölgelere erişebileceksin.
 
Games Beyond - Yeraltı dünyası ve onun gizemli varlıkları hakkında bilgi edinirken okyanuslarımızı ve denizlerimizi kurtarmak için de bir el at.

 
Yeni oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Spider-Man MCU'dan Ayrılıyor 11 Saat önce The Yakuza Remastered Collection PS4 için Duyuruldu 20 Ağustos PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 20 Ağustos Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 20 Ağustos Çok Oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 20 Ağustos