Deliver Us Mars için Yeni Geliştirici Günlüğü Yayınlandı

07.05.2022 11:55 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Frontier Foundry ve geliştirici KeokeN Interactive, Deliver Us The Moon'un devamı Deliver Us Mars oyunu için ilk geliştirici günlüğünü yayınladı. Kızıl Gezegene Yolculuk adlı bu geliştirici günlüğü, oyunun hikayesine genel bir bakış sunuyor ve ekibin geliştirme sürecine dair bilgiler veriyor.
 
Ödüllü oyun Deliver Us The Moon'un devamı olan Deliver Us Mars, sürükleyici bir astronotluk deneyimi sunan yoğun atmosferli bir bilim kurgu macerasıdır. Gizemli Outward tarafından çalınan ARK koloni gemilerini kurtarmak üzere gerilim yüklü ve yüksek riskli bir görevde yeni sınırları keşfet.
 
Fortuna görevinden on yıl sonra insanlık, yok olmaya hiç olmadığı kadar yakındır. Mars'tan gelen gizemli bir imdat çağrısının ardından kızıl gezegene yaptıkları seyahatte Zephyr'e ve ekibine katılıp gizemli Outward tarafından çalınan ARK koloni gemilerini kurtarmaya çalışarak onlarla birlikte insan ırkının hayatta kalmasını sağla. 
 
Deliver Us Mars, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store) için geliştiriliyor. Henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı. 
 
Geliştirici günlüğü
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Deliver Us The Moon Platformlar: PC Geliştirici: KeokeN Interactive Dağıtıcısı: Wired Prodctions Tür: Adventure Çıkış Tarihi: 28 Eylül 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
AEW: Fight Forever için Yeni Bir Fragman Videosu Yayınlandı 4 Saat önce Yarış Oyunu Wreckreation Konsollar ve PC için Duyuruldu 4 Saat önce Stuntfest: World Tour için Yeni Fragman Videosu Yayınlandı 4 Saat önce Lethal Honor: Order of the Apocalypse PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu 4 Saat önce PlayStation, PC Oyunlarına Özel Yeni Web Sayfasını Yayınladı 5 Saat önce