Despot's Game: Dystopian Army Builder, 15 Eylül'de PC ve Konsollar için Çıkıyor

05.08.2022 16:46 Umut Tandoğan

 
 
Yayıncı tinyBuild ve geliştirici Konfa Games, Despot's Game'i erken erişimden ayrılacağını ve PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam ve Epic Games Store) için 15 Eylül'de piyasaya sürüleceğini duyurdu.
 
Despot's Game ilk olarak 14 Ekim 2021'de Steam üzerinden PC için erken erişim olarak piyasaya sürüldü.
 
Oyun açıklaması 
 
Bir grup insan kıyamet sonrası bir labirentte çıplak, hiçbir şey hatırlamadan ve bir sürü silahla uyandı. Bu bir şaka mı, çılgın bir deney mi yoksa... bir oyun mu? Yakında öğreneceksiniz, ölmeyin yeter!
 
Gelişmemiş ekibinizin potansiyeli büyük. Ganimetinizi seçin ve o yumuşak insanları büyücülere, tarikatçılara, ninjalara ve daha birçok başka kahramana çevirin. Hatta onları efsanevi bayat kraker atıcılara bile çevirebilirsiniz. Avantajlar ve sınıf kombolarıyla ordunuzu kurmanın binlerce farklı yolu vardır. İnsan yiyen lahananın diyetindeki bu değişiklik onu oldukça memnun eder! 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Despot's Game: Dystopian Army Builder Platformlar: PC Geliştirici: Steam Dağıtıcısı: Steam Tür: macera Çıkış Tarihi: 14 Ekim 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Embark Studios'un Geliştirdiği ARC Raiders Oyunu 2023'e Ertelendi 31 Dk önce Splatoon 3 Canlı Yayın Etkinliği 10 Ağustos'ta Yapılacak 1 Saat önce Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 5 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 5 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 6 Saat önce