Detective Pikachu 3DS için Duyuruldu

13.01.2018 01:59 Gazali Çetinkaya

 
   The Pokémon Company,  2016'da sadece Japonya'da çıkan aksiyon macera oyunu Detective Pikachu: Birth of a New Duo'nun genişletilmiş versiyonu Detective Pikachu'yu 3DS için duyurdu.

   Detective Pikachu 23 Mart'ta Kuzey Amerika, Avrupa ve Japonya'da çıkacak.

   Ek olarak 13 cm uzunluğunda Detective Pikachu Amiibo'su da duyuruldu. Amiibo oyunda kullanıldığında soruşturmanızda yararlı olacak ipuçları içeren kısa videoların kilidini açacak.
 
  Oyunda Detective Pikachu'nun rolünü üstlenecek oyuncular Tim Goodman ile birlikte çeşitli davaları çözmeye çalışacaklar ve aynı zamanda Tim'in babası Harry Goodman'ın kayboluşunu araştıracaklar. 
 
   Ek olarak, Detective Pikachu'nun filmi de yolda. Film Amerika Birleşik Devletleri üzerinde 10 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek. Live-action Detective Pikachu filminde Pikachu karakterini 2016'da vizyona giren Deadpool filminin başrol oyuncusu Ryan Reynolds seslendirecek. Rob Letterman tarafından yönetilecek filmin senaryosunu ise Nicole Perlman (Captain Marvel) ve Alex Hirsch (Gravity Falls) kaleme alacak. Filmin oyuncu kadrosunda Justice Smith (Tim Goodman) ve Kathryn Newton (Lucy) yer alacak.
 
   İngilizce ve Japonca duyuru fragmanlarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo 3DS Platformlar: 3DS Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 25 Mart 2011
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Middle-earth: Shadow of War Demosu Çıktı 10 Dk önce Spyro Reignited Trilogy Resmi Websitesinde Switch ve PC için Listelendi 7 Saat önce Dante’s Inferno EA Access'e Eklendi 7 Saat önce Spider-Man PS4 için Yeni Hikaye Fragmanı Yayınlandı 8 Saat önce GTA Online: After Hours Güncellemesi 24 Temmuz'da Yayınlanacak 19 Temmuz