Devil May Cry 5'in Yeni Demosu 7 Şubat'ta PS4 ve Xbox One için Çıkacak

07.01.2019 19:37 Gazali Çetinkaya

 
Capcom, Devil May Cry 5'in yeni demosunun 7 Şubat 2019'da PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacağını twitter üzerinden duyurdu. Demonun indirme boyutu, ne kadar süreceği ve ve hangi karakteri kontrol edeceğimiz gibi ayrintılar açıklanmadı.
  
İlk demo 7 Aralık 2018'de Xbox One'a özel olarak yayınlanmıştı ve 7,57 GB boyutundaki demoyu tamamlamak 20 dakika civarında sürüyordu. Bugün itibarıyla bu demo artık indirilebilir değil ancak sistemde yüklüyse halen oynanabilir.
 
Serinin uzun zamandır beklenen yeni oyunu yönetmen Hideaki Itsuno'nun geliştirme önderliğinde geri dönüyor hem de Nero, Dante ve V olmak üzere üç farklı oynanabilir karakter ile. Şeytan istilası Red Grave City'de kök salmış bir “şeytan ağacı”nın tohumları ile başlıyor. Bu korkunç saldırı genç iblis avcısı Nero'nun dikkatini çekiyor. Doğaüstü aile dramaları da devam ediyor; Sparda'nın oğlu Dante erkek kardeşinin yolsuzluğundan ve annesinin öldürülmesinden intikam almak istiyor. Devil May Cry 5 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 8 Mart 2019'da çıkacak.   

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Devil May Cry 5 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
TOGED'in Yeni Staj Programı Başlıyor 8 Saat önce Su Aygırları, Uzaylılar, Fotoğrafçılık ve Daha Fazlasını Nintendo Labo VR Kiti ile Deneyimleyin 9 Saat önce Noob Saibot Mortal Kombat 11 için Doğrulandı, DLC Karakteri Shang Tsung Duyuruldu 10 Saat önce Bilim Kurgu Hayatta Kalma Korku Oyunu Chernobylite için Kickstarter Kampanyası Başlatılacak 22 Mart Hellboy, Nimue, Gruagach ve Ben Daimio Platform Dövüş Oyunu Brawlhalla'ya Katılıyor 22 Mart