Diablo IV Druid Oynanış Videosu

08.11.2019 17:14 Gazali Çetinkaya

 
Game Informer, Barbar (Barbarian) ve Büyücü (Sorceress) sınıflarından sonra Diablo IV'ün oynanabilir sınıflarından bir diğeri olan Druid için 20 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu paylaştı.

Druid güncellenmiş oyun tarzıyla kurt adam, ayı adam ve insan biçimleri arasında akıcı şekilde geçiş yapabilen vahşi bir şekil değiştirici ve Burnings Hells'in güçlerine karşı doğanın öfkesini saçmaktan çekinmiyor.

Diablo IV PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyuruldu. Çıkış tarihi henüz belli değil. İlk detaylara, sinematik duyuru fragmanına ve oynanış fragmanına buradaki haberden göz atabilirsiniz.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Diablo IV Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Blizzard Entertainment Dağıtıcısı: Blizzard Entertainment Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Assassin's Creed Valhalla'nın Çıkış Tarihi Sızdı 11 Temmuz Devolver Digital ve Flying Wild Hog'un Yeni Oyunu Devolverland Expo Ücretsiz Olarak PC için Çıktı 11 Temmuz Serious Sam 4 Oynanış Fragmanı 11 Temmuz Carrion 23 Temmuz'da Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 11 Temmuz Shadow Warrior 3 Oynanış Fragmanı 11 Temmuz