Diablo Immortal'ın İlk Büyük Güncellemesi 28 Eylül'de Geliyor

22.09.2022 13:27 Mehmet Tandoğan

 
 
Diablo Immortal, ilk büyük güncellemesinin 28 Eylül'de geleceğini duyurdu. Gelecek olan bu büyük güncellemede Silent Monastery'yle yepyeni bir zindan ekleniyor ve hikâye görevi serisi devam ediyor. Bu zindanda mutlak bir gece hâkim. Oyuncuların, oranın kalbinden yayılan karanlıkla yüzleşebilmek için ışık kaynakları bularak zindanın koridorlarını aydınlatması ve oralarda gezen dehşet verici orduları zayıflatması gerekecek.
 
Kadim bir kale olan Castle Cyrangar, artık Warband'lerin yeni yuvası oluyor. Bu yeni özellik Warband Camp'lerinin yerine geçecek ve yeni oyun özellikleri sunacak. Purge the Depths'te üyeler kendi güçlerine güç katabilir ve Warband Room'lara yerleştirilerek öteki üyelere de güçlendirmeler sağlayan Remnant'ları ele geçirebilirler. Defense of Cyrangar etkinliğinde dalga dalga gelen iblisleri Warband'inle birlikte alt ederek fazladan ödüller kazanılabilecek. Ayrıca bu etkinliklere katılarak özelliklerinin bir kısmını Warband'indeki bütün üyelere kazandıracak Ancestral silahlar bulunabilecek.
 
Bunların yanında Diablo Immortal'a gelecek pek çok güncelleme daha var.29 Eylül'de 5. Sezon Savaş Bileti: Scions of the Storm güncellenmiş mücadeleler, ödüller ve yeni bir kozmetik eşyayla geliyor. Beşinci Helliquary baskın boss'u olan vahşi savaşçı Izilech the Misshapen, yalnızca en güçlü maceracılarla yüzleşmek üzere 2 Ekim'den itibaren oyunun tutkunlarıyla olacak. Gloomguide's Prize adı altında yepyeni set eşyaları da geliyor. Bu set atılma yeteneklerine ve düşmanları korkutmaya odaklanıyor.
 
Diablo Immortal'la ilgili her şey için resmi web sitesine uğrayabilirsiniz.
 
basın bülteni 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Diablo Immortal Platformlar: Mobil Geliştirici: Blizzard Entertainment Dağıtıcısı: Blizzard Entertainment Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Journey to Foundation Çıkış Tarihi Açıklandı 30 Eylül Eskiye Döneceğiniz Aksiyon Oyunları 30 Eylül Geçmişe Gideceğeniz Nostalji Nişancı Oyunları 2 30 Eylül Ödüllü BioShock Üçlemesi Steam'de 19 TL! 30 Eylül Dikkat Çeken Nostalji Spor Oyunları 2 30 Eylül
Forumdan Konular
DH'den Haberler