Digital Foundry: Saints Row: The Third Remastered En İyi Remastered'lardan Biri

22.05.2020 18:00 Gazali Çetinkaya

 
Orijinali Kasım 2011'de piyasaya sunulan açık dünya aksiyon macera oyunu Saints Row: The Third'ün remastered versiyonu bugün itibarıyla PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkışını gerçekleştirdi ve geliştirici Volition iyi bir iş çıkarmışa benziyor.
 
Digital Foundry tarafından belirtilene göre Saints Row: The Third Remastered görsel açıdan bu nesildeki en iyi remastered versiyonlardan biri.
 
İyileştirilmiş görsel efektler, yeni bir ışıklandırma motoru, yenilenmiş dokulara sahip ortamlar ve karakter modelleri ile gelişmiş grafikler sunuyor. 
 
Çözünürlük olarak PlayStation 4 Pro ile Xbox One X'te 1440p; PlayStation 4 ile Xbox One'da 1080p.
 
Kare hızı ile ilgili olarak ilk başta tüm konsollarda 30fps çalışacağı açıklanmıştı fakat kilidi kaldırma seçeneği mevcut. Kilidi kaldırınca Xbox One/S'te 30 - 40fps arasında ve PlayStation 4 ile PlayStation 4 Pro'da 40 - 50fps arasında almak mümkün. Xbox One X'te ise çoğu zaman 60fps çalışıyor.
 
Digital Foundry'nin inceleme videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Saints Row: The Third Remastered Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Volition Dağıtıcısı: Deep Silver Tür: Action Çıkış Tarihi: 22 Mayıs 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 17 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 1 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 2 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 3 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 6 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (25 Mayıs - 31 Mayıs) 11 Saat önce