Disco Elysium'un Dizisi Geliyor

27.06.2020 00:20 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini ZA/UM'un yaptığı geçtiğimiz yılın en iyi oyunlarından biri olan RPG türündeki Disco Elysium'un dizisi için çalışmalara başlandığı açıklandı.
 
Variety'nin raporuna göre geliştirici stüdyo ZA/UM, yapım şirketi DJ2 Entertainment ile anlaşarak oyunun hikayesine dayanan bir dizi üzerinde çalışmalara başladı. 
 
Oyunun yazarı Helen Hindpere, "Oyunun aldığı geri dönüşten oldukça memnunuz.  DJ2 Entertainment ile birleşerek markayı çeşitli mecralarda da sunarak genişletmekten oldukça mutluyuz." dedi.
 
DJ2 CEO'su ve kurucusu Dmitri M. Johnson, Disco Elysium'un geniş bir dünyaya ve sınırsız bir potansiyele sahip olduğunu söylerken, böyle bir işe giriştikleri için oldukça mutlu olduklarını da ekledi.
 
Rapora göre şu an için projenin yazarı, oyuncuları veya yönetmeni gibi ayrıntıları belli değil, ancak şirket şu sıralar bazı görüşmelerde bulunuyormuş. Bu yılın sonlarına doğru da projeye başlamaları bekleniyor. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Disco Elysium Dizisi Platformlar: PC Geliştirici: ZA/UM Dağıtıcısı: DJ2 Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
LCS 2020 Yaz Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı 7 Saat önce Civilization VI: Ethiopia İndirilebilir İçeriği 23 Temmuz'da Çıkacak 13 Temmuz LEGO NES Seti Geliyor 13 Temmuz Çizgi Roman Önerisi: Silver Surfer - Ağıt 13 Temmuz Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonu Başlıyor! 13 Temmuz