Discord Platformunda Reklam Dönemi Başlıyor

02.04.2024 20:07 Mehmet Tandoğan

 
 
Kullanıcıların ve oyuncuların uğrak noktası olan Discord yeni bir döneme geçiş yapmaya hazırlanıyor. Açıklanan detaylara göre uygulama ve platform dahilinde sponsorlu reklamlar boy göstermeyi bekliyor.
 
Discord reklamları sol altta görünecek 
 
 
 
Sesli ve yazılı iletişim platformu Discord, geçtiğimiz ay kullanıcıların belirli görevleri tamamlayarak oyun içi öğeler kazanmalarına olanak tanıyan "sponsorlu görevler" sistemini aktif hale getireceğini açıkladı. Yayınlanan yeni bir rapor içerisinde ise programın bir hafta içerisinde kullanıma sunulacağı belirtildi. Diğer taraftan ücretli reklamlar platformun kalıcı bir parçası haline geliyor ve bu reklamların sol alt kısımda görüneceği iddia ediliyor.
 
Bildiğiniz üzere Discord daha önce diğer sosyal platformları gibi reklamlara bağlı olmayacağını bildirdi. Ancak geldiğimiz noktada reklam satış pozisyonları için yeni iş ilanlarının aktif olduğunu aktarabiliriz. Öte yandan geliştirici ekip kullanıcıların reklamları ayarlardan kapatılabileceğini iddia ediyor.
 
Temel olarak Discord gelir konusunda Nitro abonelik hizmetine güveniyordu. Bu hizmet kullanıcılara belirli fiyatlandırmalarla beraber sunuluyor ve Avrupa'da 3 dolar ile 10 dolarlık abonelik seçenekleri karşımıza çıkıyor. Abonelik sayesinde büyük dosyalar yükleyebiliyor ve çeşitli avantajlara sahip olabiliyorsunuz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Discord Platformlar: PC Mobil Geliştirici: Discord Inc Dağıtıcısı: Discord Inc Tür: Servis Çıkış Tarihi: 13 Mayıs 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Citizen'in PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi 1 Saat önce EA Play Abonelik Hizmetine Zam Geldi: İşte Türkiye Fiyatı 2 Saat önce Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz 5 Saat önce Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 7 Saat önce GeForce Now'a Nisan Ayında 10 Yeni Oyun Ekleniyor 9 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler