Divinity: Original Sin 2 iPad için Çıktı

18.05.2021 20:33 Gazali Çetinkaya

 
Larian Studios'un sevilen rol yapma oyunu Divinity: Original Sin 2 bugün iPad ve iPad Pro için çıkış yaptı.

App Store'da 229,99 TL.
 
iPad portu iki yıldan fazla bir süredir Larian ve Elveris ortaklığıyla geliştirildi. Tam oyun ve Gift Bag indirilebilir içeriği dahil. Dokunmatik kontrollerin yanı sıra klavye fare ve kontrolcü destekliyor.
 
Divinity: Original Sin 2 iPad Pro 2018 ve üstü cihazlarda PC'deki en yüksek grafik ayarlarına eşdeğer bir performans sergiliyor. 2021 iPad Pro'da local co-op olarak oynarken ekran ikiye bölündüğünde bile 60FPS'de çalışıyor.
 
Online multiplayer PC, Mac ve iPad arasında cross-play desteği sunuyor ve kayıt dosyalarını Mac ve iPad arasında aktarmak mümkün.
 
Çıkış fragmanı:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Divinity: Original Sin 2 Platformlar: PC Geliştirici: Larian Studios Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran