Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı

20.08.2019 19:29 Özgür Eroğlu

 
İlk oyunu 1993 yılında çıkış yapmış olan efsanevi FPS oyun serisi Doom'un yeni oyunu Doom: Eternal'dan yeni bir video paylaşıldı. ID Software'in geliştiriciliğini yaptığı, Bethesda Softworks'ün ise yayıncılığını yaptığı Doom: Eternal'ın tek kişilik modunun kaç saat süreceği açıklandı. ID Sofware'in yöneticilerinden olan Marty Stratton, oyunun 2016'da çıkan Doom'dan daha uzun süreceğini söyledi. Oyunu bitirmenin yaklaşık olarak 18 - 22 saat arasında süreceği düşünülüyor.
 
Oyunun 48 dakikalık oynanış videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. Doom: Eternal'a ait diğer haberleri ise buraya tıklayarak, oyunun tanıtım yazısını ise aşağıda bulabilirsiniz. Doom: Eternal, 22 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. 
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Doom: Eternal, 2016'da çıkan Doom'un direkt olarak devam oyunu. Bethesda Softworks tarafından belirtilene göre, hız ve gücün kombinasyonuyla Doom: Eternal birinci şahıs aksiyonunu bir üst seviyeye çıkaracak ve oyun yeni silah, yeni yetenekler ve Mick Gordon tarafından bestelenmiş yeni bir soundtrack sunacak. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Doom: Eternal Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: ID Software Dağıtıcısı: Bethesda Softworks Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Borderlands 3'ün Bloody Harvest Etkinliğinden Detaylar ve Görseller Paylaşıldı 7 Saat önce Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül