Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

08.08.2022 13:48 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici Marvelous, Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom'ın 2 Kasım'da PlayStation 5, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun daha önce 2022'de dünya çapında piyasaya sürüleceği duyurulmuştu bu nedenle muhtemelen aynı tarihte batıda da piyasaya sürülecek. Ancak Bandai Namco tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
 
Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom bir yaşam tarzı simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda mahsul yetiştirme ve hayvanlara bakma gibi tüm Season of Seasons oyunlarında bulunan içerikler yer alacak. Bunlara ek olarak yeni öğeler ve çok çeşitli benzersiz Doraemon temalı etkinlikler de mevcut olacak. Bu yeni oyun ayrıca içerisinde dokunaklı yeni bir hikayeyi de oyunculara sunacak. Çiftlik hayatındaki bir sonraki evreye geçmeye hazır ol.

Çiftçilik hayatınızı daha rahat ve daha eğlenceli hale getirmek için Doraemon'un gizli aletlerini kullanın. "Mini Raincloud"u ekinlerinizi sulamak için kullanılabilirken "Farm Restaurant"ta harika yemekler hazırlayabilirsin. Ne kadar çok gizli alet kullanırsanız, çiftlik hayatınız o kadar keyifli olur.
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
IEM Road to Rio 2022 Turnuvası Başladı! 04 Ekim Dead Space Remake için Oynanış Fragmanı Yayınlandı 04 Ekim Arkanoid: Eternal Battle'ın Çıkış Tarihi Açıklandı 04 Ekim SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, 2023'te Geliyor 04 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Başlarında Gelecek Oyunlar Açıklandı 04 Ekim