Dört Oyun Daha Xbox Game Pass'ten Ayrılıyor

09.01.2019 15:28 Gazali Çetinkaya

 
Trueachievements.com'un haberine göre, Ocak ayının sonunda dört Xbox One oyunu Xbox Game Pass sisteminin kütüphanesinden kaldırılacak.

Bu oyunlar:

Letter Quest: Grimm's Journey Remastered
Riptide GP: Renegade
The Escapists: The Walking Dead
Tom Clancy's The Division

Bu ay eklenen ve eklenecek oyunlara bakacak olursak Life is Strange 2: Part 1, Ark: Survival Evolved, Farming Simulator 17 3 Ocak'ta ve Absolver 7 Ocak'ta Xbox Game Pass sisteminin kütüphanesine eklendi. 10 Ocak'ta da Just Cause 3 ve Aftercharge eklenecek. Microsoft bu ay içinde daha fazla oyun ekleneceğinin sözünü veriyor.
 
Xbox Game Pass şu anda ilk bir ay için 1 TL. İlk ayın ardından aylık 59 TL ödeyerek Xbox Game Pass'i kullanmaya devam edebilirsiniz. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Sistemin detaylarına ve mevcut oyun kütüphanesine buradan göz atabilirsiniz.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox One Platformlar: XBOX ONE Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 22 Kasım 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 1 Saat önce Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 1 Saat önce Çok oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 1 Saat önce Warhammer 40,000: Mechanicus 2020'nin İlk Çeyreğinde PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor 2 Saat önce Strateji Oyunu Knights of Honor II: Sovereign Duyuruldu 2 Saat önce