Dota 2'nin Yeni Karakterinden Video Paylaşıldı

23.08.2019 18:25 Özgür Eroğlu

 
Valve Corporation tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz online oyun Dota 2'den yeni karakter tanıtıldı. Yeni karakterin adı Snapfire. The International adlı resmi Twitter sayfasından yeni karakter Snapfire için bir video paylaşıldı. Snapfire, pompalı tüfeğe sahip olan bir büyükanne. Snapfire bu sonbaharda erişilebilir olacak. 
 
Snapfire; kurabiye yapmayı seven, dev bir kertenkele arkadaşı olan ve beklenmeyen ateş gücüne sahip bir karakter. Dota 2'ye yeni katılan karakter Snapfire, karakter olarak Overwatch'tan Ana karakterine, Watch Dogs Legion'dan yaşlı suikastçi teyzeyi andırıyor. 
 
Snapfire’ın fragmanı ayrıca bazı yeteneklerinin oyunda nasıl görünebileceğini de gösteriyor. Pişirdiği kurabiyeler sadece şov için değil; onları müttefiklere dağıtabilecek gibi görünüyor. Ayrıca kertenkelesinden çıkan alevin, etkileyici miktarda bir ateş gücü var.
 
Bahsi geçen tweeti ve videoyu aşağıda bulabilirsiniz. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dota 2 Platformlar: PC Geliştirici: Valve Dağıtıcısı: Valve Tür: MOBA Çıkış Tarihi: 10 Temmuz 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2020 Kış Mevsimi 4. Hafta Karşılaşmaları Oynandı 1 Saat önce Ritmik Shooter Oyunu Klang 2 Duyuruldu 2 Saat önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (25 - 28 Şubat) 23 Şubat Obsidian Üç Proje Üzerinde Çalışıyor: Grounded, The Outer Worlds ve Başka Bir AAA RPG 23 Şubat Resident Evil 3 Remake'ten Yeni Ekran Görüntüleri 23 Şubat