Dragon Ball Z: Kakarot'un İlk 17 Dakikası Paylaşıldı

15.01.2020 18:44 Özgür Eroğlu

 
Bandai Namco'nun yapımcılığını üstlendiği Dragon Ball Z: Kakarot'tan yeni bir video yayınlandı. IGN'in paylaştığı bu videoda oyunun ilk 17 dakikasını görüyoruz. 
 
Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Dragon Ball Z Kakarot 17 Ocak 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:

DRAGON BALL Z: KAKAROT ile Goku ve diğer Z Fighter'ların hikâyesine geri dönüş yap. Destansı savaşların yanı sıra Goku, Gohan, Vegeta ve diğerleriyle balık tut, yemek ye, savaşa katıl ve antrenman yap; DRAGON BALL Z dünyasındaki hayatı keşfet.

Hikâyede ilerledikçe yeni bölgeler açıp maceraya dal ve DRAGON BALL Z evrenindeki diğer kahramanlarla güçlü bağlar kur.

• DRAGON BALL hikâyesiyle ilgili cevapsız kalan soruların ilk kez yanıt bulacağı daha önce hiç görülmemiş hikâye kesitlerine yer veren efsanevi etkinlikler ve kafa rahatlatan yan görevlerle DRAGON BALL Z hikâyesini bir de böyle deneyimle!

• İkonik DRAGON BALL Z savaşlarını bu denli büyük bir ölçekle daha önce hiç oynamadın. Yok edilebilir nesneler içeren alabildiğine geniş muharebe meydanlarında savaş ve efsanevi düşmanlarla (örn. Raditz, Frieza, Cell...) müthiş bölüm sonu canavarı mücadelelerine tutuş. RYO mekanikleriyle güç seviyeni arttır ve daha güçlü düşmanlara kafa tut!

• Bir Z Fighter gibi savaşmakla yetinme. Onlar gibi yaşa! DRAGON BALL karakterlerinden oluşan kalabalık ekiple arkadaş olup balık tut, uç, yemek ye, antrenman yap ve savaş; DRAGON BALL Z efsanesinde kendine yer edin.  
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dragon Ball Z: Kakarot Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Bandai Namco Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action Çıkış Tarihi: 17 Ocak 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
LCS 2020 Bahar Mevsimi 9. Haftası Tamamlandı 1 Saat önce Big Mouth'un Yeni Sezonu Sonbaharda Geliyor 2 Saat önce Control GeForce Now'a Eklendi 2 Saat önce Netflix'in Messiah Dizisi İptal Edildi 2 Saat önce Mount & Blade II: Bannerlord Türkçe Dil Desteğiyle Erken Erişime Açıldı 3 Saat önce