Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age Satışları 5.5 Milyonu Aştı

19.12.2019 09:16 Gazali Çetinkaya

 
Square Enix; Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age ve Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition'ın dünya genelindeki kutulu dağıtım ve dijital satış miktarı toplamının 5.5 milyon adeti aştığını duyurdu.
 
Dragon Quest serisinin yaratıcısı ve oyun yönetmeni Yuji Horii satışlarlar ile ilgili olarak "Bu satış miktarının, Dragon Quest serisinin hayranları ve Dragon Quest veya JRPG oyunları ile ilk defa bu oyunla tanışan oyuncular sayesinde gerçekleştiğine inanıyorum. İlk Dragon Quest oyununu yaptığım zamana geri dönüp kendime şunu söylemek isterdim. 'Bundan 30 yıl sonra, Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age çıkacak ve uluslararası hayranlar tarafından sevilecek.' Dünyanın dört bir yanındaki hayranlara daha fazla Dragon Quest oyunu sunmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Oyundan keyif alan tüm hayranlara çok teşekkür ederim." dedi.

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age ilk olarak Japonya'da Temmuz 2017'de PlayStation 4 ve 3DS için çıktı. Batıya Eylül 2018'de PlayStation 4 ve PC için geldi. Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition Eylül 2019'da Switch için çıktı.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 1 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 2 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 3 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 6 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (25 Mayıs - 31 Mayıs) 11 Saat önce