Dragon's Dogma Anime Dizisi Netflix Tarafından Duyuruldu

12.03.2019 10:51 Gazali Çetinkaya

 
Netflix, Capcom'un açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon's Dogma'nın fikri mülkiyet haklarını temel alacak anime dizisini duyurdu. Yapımını anime prodüksiyon şirketi Sublimation üstlenecek.

Sublimation temsilci direktörü Atsushi Koishikawa: "Sublimation uzun zamandır kendi yapımı üzerinde çalışmayı hayal ediyordu. Çoğunlukla bazı yapımlarda belirli CGI bölümleri oluşturmak için partner stüdyolar ile çalıştık ve bu yüzden bu projede Netflix ile çalışacağımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Elle çizilmiş dokulara sahip eşsiz cel-shaded animasyon tarzımızı dünya çapındaki anime hayranlarına sunacak olmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz."

Anime dizisinin tanıtım yazısı:


Capcom'un açık dünyada geçen dünyaca ünlü aksiyon rol yapma oyunu Dragon's Dogma Netflix orijinal anime dizisi olarak hayata geçiriliyor. Hikaye, bir adamın kalbini çalan bir ejderhadan intikamını alma yolculuğunu izliyor. Yolculuğunda, adam ‘Arisen’ olarak hayata geri döndürülüyor. Aksiyon macera bir adamın yedi ölümcül günahını temsil eden şeytanlar ile olan mücadelesini anlatıyor.


Daha fazla bilgi açıklanmadı. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dragon's Dogma Platformlar: PS3 XBOX 360 Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: 25 Mayıs 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ancestors: The Humankind Odyssey 27 Ağustos'ta PC için, Aralık'ta PS4 ve Xbox One için Çıkacak 1 Saat önce Cyberpunk 2077 E3 2019'da Oynanabilir Olmayacak 4 Saat önce Overwatch Yıldönümü Kutlamaları Başladı 17 Saat önce The Surge 2 PC Kapalı Beta Başvuruları Açıldı 22 Mayıs Nioh 2 Kapalı Alfa Testi 24 Mayıs - 2 Haziran Tarihleri Arasında Düzenlenecek 22 Mayıs