Dragon’s Prophet'ın Açık Betası Bugün Başlıyor!

30.05.2013 12:41 Ersin Kılıç


     Infernum Productions uzun zamandır beklenen Fantezi MMORPG Dragon’s Prophet’in açık betası için bugün start düğmesine basacak. Saat 15.00 itibarı ile yakalanılmayı ve ehlileştirilmeyi bekleyen 300’ün üzerinde fantastik ejderhası ile birlikte oyuncuları eğlenceli ve geniş kapsamlı bir oyun dünyası bekliyor olacak.
 
     Şimdiden yüzbinlerce oyuncu ve iki bin lonca açık betayı dört gözle bekliyor. Founder’s Pack sahipleri hatta bugün itibarı ile Auratia’da ejderha avına çıkabilir ve Uçan Adalar’da (Floating Islands) evlerinin temel taşlarını oluşturabilirler. Bugün yayınlanan fragman ise etkileyici ejderhaların Avrupa’yı nasıl fethettiğini gözler önüne seriyor.

     Fantezi MMORPG, resmi yayına dek topluluğun desteği ile düzenli aralıklarla gelişecek ve sürekli eklenen güncelleme, eklenti ve yamalarla daha da büyüyecek. İlk içerik paketi açık beta ile birlikte şu ana dek araştırılmamış bir bölgeyi de açacak. Oyuncular artık yeni bir başlangıç bölgesi daha seçebilir: Puretia. Burada onları bilinmeyen tehlikeler ve mücadeler selamlıyor olacak. Karşıtlıkların bölgesi Puretia, karmaşık su değirmenleri olan devasa şelaleler, havada savaşan etkileyici hava gemileri ve tehlikeli bir volkan arazisi içerir. Oyuncuları derin ve tehlikeli uçurumlardan yeni başkent Arboran’a uzanan bir yol macerası kapıda!

     Bütün maceraseverler resmi siteden kayıt olabilir ve istemciyi (client) hemen indirebilir.
 
Basın Bülteni
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dragon's Prophet Platformlar: PC Geliştirici: Runewaker Entertainment Dağıtıcısı: Infernum Productions Tür: MMO-RPG Çıkış Tarihi: 30 Mayıs 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim