Drew Murray, Insomniac Games'e Geri Döndü

22.02.2021 23:20 Gazali Çetinkaya

 
Drew Murray yeniden Insomniac Games'te.

Drew Murray, Insomniac Games'e ilk olarak 2005'te katılmıştı. Resistance üçlemesi ile Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction'ın tasarımcılığını ve Sunset Overdrive'ın yönetmenliğini üstlendi.

2018'de Insomniac Games'ten ayrılarak Microsoft'un birinci parti geliştiricisi The Initiative'e katıldı ve orada yeni Perfect Dark oyunu üzerinde çalışıyordu. The Initiative'den de bu ayın başlarında ayrıldı ve yuvası Insomniac Games'e geri döndü.

Drew Murray, Insomniac Games'te baş tasarımcı rolünü üstlenecek.
 
Insomniac Games'in yeni oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart 11 Haziran'da PlayStation 5 için çıkacak. Stüdyonun ayrıca yeni Marvel's Spider-Man devam oyunu üzerinde çalıştığı söyleniyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Sunset Overdrive Platformlar: XBOX ONE Geliştirici: Insomniac Games Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Action Çıkış Tarihi: 31 Ekim 2014
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayStation State of Play Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar 2 Saat önce Halo Infinite Yeni Ekran Görüntüleri 3 Saat önce Square Enix İki Tane Mobil Final Fantasy VII Oyunu Duyurdu 3 Saat önce Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için Duyuruldu 7 Saat önce Deathloop - Oynanış Fragmanı 3: Déjà Vu 7 Saat önce