Dying Light 2: Stay Human'ın ilk Büyük Hikaye Genişletmesi Eylül'e Ertelendi

13.05.2022 10:37 Mehmet Tandoğan

 
 
Techland, Dying Light 2: Stay Human'ın ilk büyük hikaye DLC içeriğinin çıkışını yaz ayının başından Eylül'e erteledi.
 
Ekip erteleme hakkında şunları bildirdi: "Geri bildiriminiz her zaman en büyük önceliğimiz olmuştur. Bu sebeple Techland ekibi olarak size karşı mümkün olduğunca açık ve dürüst olmaya çalışıyoruz.

Son birkaç ayda, Yeni Oyun + modu, konsollar için yeni özelliklere ve daha birçok istediğiniz geliştirmelere odaklandık. Bunun da ötesinde, Haziran ayında içerik ve ödüllerle dolu “In the Footsteps of a Nightrunner” adlı etkinliği ve merakla beklenen fotoğraf modunu tanıtacağız.

Bununla beraber, Eylül ayında piyasaya sürülmesi planlanan ilk hikaye DLC'sini geliştirmek için de biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Erteleme için özür dileriz. Ancak topluluğumuzun, hayranlarımızın ve oyuncularımızın gerçekten unutulmaz deneyimler yaşamasını istiyoruz. İlk büyük DLC içeriğinin beklentilerinizi karşılamasını istiyoruz. Güveniniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz."
 
Dying Light 2: Stay Human şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için mevcut. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dying Light 2: Stay Human Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Tech Land Dağıtıcısı: Tech Land Tür: hayatta kalma korku Çıkış Tarihi: 7 Aralık 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Eski God of War Sanat Yönetmeni Büyük Çaplı Bir Proje için Netflix'e Katıldı 03 Haziran SOEDESCO, Between Giants Ekibine Yayıncı Ortağı Oldu 03 Haziran Birinci Şahıs Hayatta Kalma Oyunu Forever Skies Erken Erişim Olarak Geliyor 03 Haziran The Expanse: A Telltale Series için Hikaye Fragmanı Yayınlandı 03 Haziran Türk Telekom eSüper Lig Şampiyonu Galatasaray Oldu! 03 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler