Dynasty Warriors 9 Mobil Aksiyon MMORPG Akıllı Telefonlar için Duyuruldu

15.03.2019 13:16 Gazali Çetinkaya

 
Nexon Korea, akıllı telefonlar için Dynasty Warriors 9'u temel alan aksiyon devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu geliştirmek için Koei Tecmo ile bir lisans ve global yayıncılık anlaşması imzaladı.

Dynasty Warriors 9 Mobil (geçici başlık) Nexon Korea'nın One stüdyosu tarafından geliştirilecek ve orijinal oyunun aksiyon ve açık dünyası mobil için tekrar oluşturulacak.

One Studio geliştirme direktörü Kun Wook Song tarafından yapılan açıklama: "Musou aksiyon oyununu temsil eden Dynasty Warriors 9'u mobil devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olarak sunacağımız için çok mutluyuz. Dynasty Warriors 9 Mobil'in eşsiz aksiyonundan keyif almayı dört gözle bekleyebilirsiniz."

Çıkış tarihi, oynanış görüntüsü / ekran görüntüsü ve daha fazla bilgi şimdilik paylaşılmadı.

Orijinal Dynasty Warriors 9 Şubat 2018 PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı.  

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ancestors: The Humankind Odyssey 27 Ağustos'ta PC için, Aralık'ta PS4 ve Xbox One için Çıkacak 1 Saat önce Cyberpunk 2077 E3 2019'da Oynanabilir Olmayacak 4 Saat önce Overwatch Yıldönümü Kutlamaları Başladı 17 Saat önce The Surge 2 PC Kapalı Beta Başvuruları Açıldı 22 Mayıs Nioh 2 Kapalı Alfa Testi 24 Mayıs - 2 Haziran Tarihleri Arasında Düzenlenecek 22 Mayıs