E3 2020 Dijital Etkinliği de İptal Edildi

08.04.2020 00:58 Gazali Çetinkaya

  
E3 bu yılı tamamen pas geçiyor.
 
E3 2020'nin corona virüsü sebebiyle iptal edilmesinden sonra etkinliğin organizatörü Entertainment Software Association dijital olarak sunumlar yapılacağını duyurmuştu fakat bugün yapılan açıklamaya göre bu da iptal edildi.
 
"Corona virüsü salgının yol açtığı aksaklık sebebiyle Haziran ayında online E3 2020 etkinliği düzenleyemeyeceğiz. Onun yerine www.E3expo.com üzerinden firmaların bireysel duyurularını tanıtmak için çalışacağız. 2021'de oyun endüstrisini ve oyunculu topluluğunu tekrar bir araya getirmek için sabırsızlanıyoruz." 
 
E3 2021 etkinliği 15 - 17 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. 
 
Neyse ki E3 2020'nin yerine IGN Haziran ayının başlarında “Summer of Gaming” dijital oyun etkinliğini düzenleyecek. 2K Games, Amazon, Bandai Namco, Devolver Digital, Google, Sega, Square Enix, THQ Nordic ve daha birçok firmanın katılacağı bu etkinlikte yeni oyun duyuruları, oyun tanıtımları, oynanış videoları, yeni nesil konsollar hakkında detaylar, geliştiricilerle röportajlar ve daha fazlası paylaşılacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
E3 2020 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Entertainment Software Association Dağıtıcısı: Entertainment Software Association Tür: Etkinlik Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Cook, Serve, Delicious! 3?! 14 Ekim'de Erken Erişimden Çıkıyor ve Konsollara da Geliyor 30 Eylül Altın Joystick Ödülleri Adayları Duyuruldu, Oy Kullanabilirsiniz 30 Eylül Galatasaray ve InGame Group, İş Birliği Anlaşması İmzaladı 30 Eylül Sandman Dizisinin Başrolü İçin En Güçlü Aday Tom Sturridge 30 Eylül Call of Duty: Black Ops Cold War – Zombi Moduna İlk Bakış 30 Eylül