EA Access Temmuz'da PlayStation 4'e Geliyor

07.05.2019 18:37 Gazali Çetinkaya

 
 
2014'te Xbox One için çıkış yapan Electronic Arts'ın video oyun abonelik servisi EA Access en sonunda PlayStation 4'e de geliyor.
 
Electronic Arts, EA Access'in Temmuz ayında PlayStation 4 kullanıcıları için hizmete açılacağını resmi olarak duyurdu.
 
Bir aylık abonelik $4.99 ve yıllık $29.99 fiyat olacak. PlayStation 4 tarafında Türkiye fiyatı henüz belli değil fakat Xbox One'da aylık 12,00 TL ve yıllık 65 TL.
 
EA Access aboneliği sayesinde sistemin kütüphanesinde bulunan oyunları ücretsiz olarak oynayabilecek, piyasaya çıkmadan yeni Electronic Arts oyunlarını 10 saat boyunca deneyebilecek ve Electronic Arts alışverişlerinde %10 indirim alabileceksiniz.
 
EA Access sisteminin kütüphanesinde bulunan oyunlara buradan göz atabilirsiniz. Geriye uyumlu Xbox 360 oyunları hariç muhtemelen Xbox One ile aynı oyun kütüphanesini paylaşacaktır ve tahminime göre Temmuz ayında PlayStation 4 için hizmete açılmasıyla birlikte kütüphaneye yeni oyunlar eklenecektir.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 4 Platformlar: PS4 Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 29 Kasım 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 17 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Overwatch Yeni Yaşını Sürprizlerle Kutlayacak 20 Mayıs Outer Wilds 30 Mayıs'ta Xbox One ve Epic Game Store için Çıkacak 20 Mayıs Aksiyon Roguelike Oyunu RAD 20 Ağustos'ta Çıkacak 20 Mayıs F1 2019 için İlk Fragman Yayınlandı 20 Mayıs Sony Interactive Entertainment, Oyunlarını Film ve Dizilere Uyarlamak için Prodüksiyon Şirketi Kurdu 20 Mayıs