EA Access Temmuz'da PlayStation 4'e Geliyor

07.05.2019 18:37 Gazali Çetinkaya

 
 
2014'te Xbox One için çıkış yapan Electronic Arts'ın video oyun abonelik servisi EA Access en sonunda PlayStation 4'e de geliyor.
 
Electronic Arts, EA Access'in Temmuz ayında PlayStation 4 kullanıcıları için hizmete açılacağını resmi olarak duyurdu.
 
Bir aylık abonelik $4.99 ve yıllık $29.99 fiyat olacak. PlayStation 4 tarafında Türkiye fiyatı henüz belli değil fakat Xbox One'da aylık 12,00 TL ve yıllık 65 TL.
 
EA Access aboneliği sayesinde sistemin kütüphanesinde bulunan oyunları ücretsiz olarak oynayabilecek, piyasaya çıkmadan yeni Electronic Arts oyunlarını 10 saat boyunca deneyebilecek ve Electronic Arts alışverişlerinde %10 indirim alabileceksiniz.
 
EA Access sisteminin kütüphanesinde bulunan oyunlara buradan göz atabilirsiniz. Geriye uyumlu Xbox 360 oyunları hariç muhtemelen Xbox One ile aynı oyun kütüphanesini paylaşacaktır ve tahminime göre Temmuz ayında PlayStation 4 için hizmete açılmasıyla birlikte kütüphaneye yeni oyunlar eklenecektir.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 4 Platformlar: PS4 Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 29 Kasım 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 17 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
The Academy 19 Haziran'da PC, iOS ve Android için Çıkacak 16 Dk önce The Coma 2: Vicious Sisters 19 Haziran'da PS4 ve Switch'e Geliyor 44 Dk önce PS4 Kutulu Oyunlarında Days of Play İndirim Kampanyası Başladı 55 Dk önce GWENT: The Witcher Card Game'in Beşinci Genişlemesi Master Mirror Duyuruldu 1 Saat önce Path of Exile'ın Yeni Genişleme Paketi Harvest Duyuruldu 2 Saat önce