EA ve Internet Matters, Play Together/Play Smart Kampanyasını Başlattı

03.08.2021 18:35 Umut Tandoğan

 
 
Electronic Arts, Internet Matters ile velilerin çocuklarının video oyunlarıyla verimli vakit geçirmeleri ve uygunsuz içerikten korumalarına yardımcı olmak için işbirliği yaptığını duyurdu.
 
Play Together/Play Smart adındaki bu uygulama için bir web sitesi kuruldu. Sitede, çeşitli oyunlar ve konsollar için aile kontrollerinin nasıl yapılacağı, ekran başında geçirilen süre, oyun içi harcamalar için nasıl sınırlar belirleneceği ve çocuklar için yaşa uygun oyunların nasıl bulunacağı konusunda kılavuzlar yayınlandı.
 
Ayrıca eski futbolcu Ian Wright'ın yanı sıra Scummy Mummies programının Ellie Gibson ve Helen Thorn'ın tavsiyeleri içeren videolar da yer bu web sitesinde yer alıyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Play Together/Play Smart Platformlar: PC Geliştirici: Electronic Arts Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Servis Çıkış Tarihi: 1 Ağustos 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim